פתחי גישה - פתרונות הסתרה 

פתחי שירות מבית פאנל גישה

פתח שירות המיוצר בעזרת טכנולוגיה חדשנית 

 המאפשרת הסתרה אסתטית ומראה נקי במישור הלוח. 

כל מוצר נבדק בקפידה תוך שמירה על איכות וסטנדרטים בינלאומיים.

 

פתח שירות פרימיום
פתח שירות פרימיום פתח שירות פרמיום-פתח הדגל של פאנל גישה המשלב את כל היתרונות.  אחיד חומר בכל מידה כולל ציר הניעה לפתיחה מהירה בלחיצה. נועד לאפשר גישה קלה ולהסתרה של מערכות גז, מים, חשמל ,צנרת, מיזוג וכו'.

פתח שירות סטנדרטי
פתח שירות סטנדרטי פתח שירות סטנדרטי אחיד חומר בכל מידה לפתיחה מהירה בלחיצה. 'נועד לאפשר גישה קלה ולהסתרה של מערכות גז, מים, חשמל צנרת, מיזוג וכו'. הדלת נשארת קבועה ותלויה והתוצאה הסופית היא שהפתח מתקבל במישור אחיד עם הגבס.

פתחי שירות בפטנט מהפכני של פאנל גישה
   פתח שירות-פאנל פלוס  פטנט מהפכני של פאנל גישה בשיטת ההרכבה הייחודית המונעת סודקים ושומרת על הלוח הגבס לאורך זמן .פתח שירות אחיד חומר בכל מידה כולל ציר הניעה לפתיחה מהירה בלחיצה.

פתח שירות דו כנפי
פתח שירות דו כנפי אחיד חומר בכל מידה כולל ציר הניעה לפתיחה מהירה בלחיצה. נועד לאפשר גישה קלה ולהסתרה של מערכות גז, מים, חשמל צנרת, מיזוג וכו'. הדלתות נשארות קבועות ותלויות והתוצאה הסופית היא שהפתח מתקבל במישור אחיד עם הגבס.  

פתחי שירות עמידים לאש
אם אתם מתמודדים עם סביבה הדורשת עמידות לאש פתחים אלו יספקו פתיחה מוגנת מאש של מעל 2 שעתיים פתחי שירות המיוצרים מחומרים עמידים לאש ללא פגיעה באיכות הגימור של לוח הגבס.להתקנה בלוחות גבס עמידים לאש .

פתח שירות נגד מים
טכנולוגיה חדשנית המאפשרת ציפוי פתח השירות בחומר מבודד האוטם את הפתח באופן מלא למים וכך מתאפשרת התקנהשל הפתח במקומות הרגישים ללחות או העלולים לקבל רטיבות ללאחשש מפגיעה בפתח השירות .

X

Right Click

No right click